Privát Vyhliadka sa nachádza v malebnom prostredí Antošovského vrchu, ktorý je súčasťou koloritu Ždiaru. Je to rázovitá goralská obec, obklopená z jednej strany Spišskou Magurou, na ktorej svahoch je raj lesných plodov, z druhej strany Belianskymi Tatrami. Práve z privátu, je pôsobivý pohľad na Vidlu a Havrana – dominanty Belianok.

Privát je lokalizovaný v ekologicko-špičkovom prostredí, vhodný pre turistov, ktorí vyhľadávajú panenskú prírodu a chcú si užiť aspoň niekoľko dní mimo ruchu civilizácie. Neďaleká Bachledova dolina, známa svojou atrakciou „Chodníkom korunami stromov“, nie je jedinou možnosťou na prechádzky či turistiku. Zaujímavá je tiež Monkova dolina. Spoznávajte od nás krásy podzemia v Belianskej jaskyni. Tradície si zas môžete pozrieť v Ždiarskom dome (múzeu). Adrenalín počas leta zažijete na bobovej dráhe. V zime si dokonale zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách Ski Centrum Strednica – Ždiar, Ski Centrum Strachan – Ždiar alebo Ski Bachledova dolina – Jezersko.

Odpočinkové chvíle môžu využiť klienti aj priamo na našom nádvorí. Ponúkame altánok s posedením, vonkajší krb, záhradnú hojdačku pre deti a trampolínu. Parkovanie áut priamo na nádvorí pri objekte.

Privát Vyhliadka je k dispozícii celoročne a ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok + detská postieľka. Ubytovanie na súkromí pozostáva z troch samostatných apartmánov. Dva väčšie sú situované na poschodí, menší nájdete na prízemí. Na prízemí sa nachádza aj spoločenská hala s krbom a televízorom so satelitným príjmom.

1. apartmán – 5 lôžkový. Dve spálne, 2-lôžková a 3-lôžková, denná izba (chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, malý jedálenský a pitný servis), televízor so satelitným príjmom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.


2. apartmán – 4 lôžkový. Dve 2-lôžkové spálne, komplet vybavená kuchynka, televízor so satelitným príjmom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

3. apartmán – 2 lôžkový. 2-lôžková spálňa, denná izba – vybavenie rovnako ako v 5 lôžkovom apartmáne a taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

 

Adresa:
Mária Hajíčková
Ždiar
Antošovský
vyhliadka@szm.sk
tel// +421 (0)904 125 404, +421 (0)903 639 796