WELLNESS KAMZÍK RESORT***APARTMÁNY

Novopostavený objekt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti WELLNESS KAMZÍK RESORT** je vybavený dvoma luxusnými apartmánmi s nádherným výhľadom na hrebeň Belianskych Tatier.

Prvotriedny komfort, príjemná rodinná atmosféra a nádherná príroda Belianskych Tatier. To všetko, a ešte omnoho viac, vás čaká vo WELLNESS KAMZÍK RESORT**, ktorý sa nachádza v samotnom srdci Ždiaru.

 

Ubytovanie je ako stvorené pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí túžia po relaxe i aktívnom oddychu. Wellness Kamzík Resort** sa pýši atraktívnou polohou, dlhoročnou rodinnou tradíciou, nádherne zariadenými izbami s krásnymi drevorezbami, ktoré sú charakteristické pre tento región a nájdete v ňom aj novú wellness zónu (otvorená od 1.7.2022), detské ihrisko s pieskoviskom a reštauráciu s detským kútikom, v ktorej si vychutnáte jedlá slovenskej i zahraničnej kuchyne.

APARTMÁN KAMZÍK***20 A – jednospálňový mezonet dvojpodlažný:

  • priestranná obývacia izba s LCD, pripojením na internet, WIFI, kuchynský kút vybavený mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou / bez možnosti vlastnej prípravy jedál
  • sociálne zariadenie s rohovou vaňou, sušičom vlasov a hygienickým setom
  • spálňa s 1x manželskou posteľou a 2x jednolôžko + balkón s výhľadom na hrebeň Belianskych Tatier + možnosť 2 prísteliek v obývacej izbe

APARTMÁN KAMZÍK***21 B – jednospálňový s krbom:

  • priestranná obývacia izba s LCD, pripojením na internet, WIFI, krbom, kuchynský kút vybavený mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou /bez možnosti vlastnej prípravy jedál
  • sociálne zariadenie so sprchovým kútom, sušičom vlasov a hygienickým setom
  • spálňa s 1x manželskou posteľou a 2x  prístelka /integrované lôžko v sedacej súprave + možnosť 2 prísteliek v obývacej izbe
  • privátna letná terasa

REŠTAURÁCIA

Srdečne vás pozývame do štýlovej reštaurácie so zimnou záhradou a letnou terasou. Atmosféru dopĺňajú nádherné prvky ľudovej architektúry a výhľad na panorámu Belianskych Tatier. Reštaurácia, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou WELLNESS KAMZÍK RESORT** poskytuje hosťom celodenné stravovanie.

V našej kuchyni pre vás oživujeme goralské i slovenské jedlá s rešpektom k tradičným postupom, aby sme dosiahli dokonalú chuť. Výsledkom je elegantné slovenské i medzinárodné menu postavené na sezónnych a lokálnych surovinách. Našim hosťom radi pripravíme aj vegetariánske, bezlepkové, diétne i bezlaktózové menu.

WELLNESS & ODDYCH

Oázou pokoja a oddychu je okrem okolitej prírody aj nová wellness zóna, v ktorej sa nachádza vírivý bazén 28-32˚C, ochladzovací bazén, fínska sauna, parná sauna a oddychová časť. V rámci pobytu si tu môžete neobmedzene vychutnať chvíle  sladkého leňošenia, po ktorom sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Vzhľadom k výhodnej polohe je WELLNESS KAMZÍK RESORT** jedinečným východiskovým bodom pre realizáciu mnohých výletov. Vyberte sa na pešie túry, prechádzky, alebo  cyklistické výlety. Za spoznávaním okolitých krás vám zabezpečíme odvoz našim TAXI-BUS 8+1, ktorý je kedykoľvek k dispozícii. Za návštevu stojí preslávený Chodník korunami stromov. O živote, histórii a bývaní miestnych obyvateľov sa dozviete v miestnom múzeu Ždiarsky dom. Zábava na vás čaká aj v blízkych termálnych kúpaliskách. V zimných mesiacoch si môžete vybrať z množstva lyžiarskych stredísk, škôl a centier, vďaka ktorým môžete svoju dovolenku tráviť naozaj aktívne. Nezáleží na ročnom období, my a náš personál vám ochotne pomôže a poradí vybrať atrakciu, či turistické možnosti presne pre vás.

 

 

Adresa:
Štefan Bekeš
Ždiar
513

bekes@penzionkamzik.sk
+421 915 901 444, +421 907 197 249