S radosťou Vám oznamujeme, že lyžovačka v Ždiari sa začala.

Ski centrum Strachan  v spolupráci so strediskom Bachledka Ski and Sun a obcou Ždiar spoločne zabezpečili mobilné odberové miesto priamo v Ždiari.

Návštevníkom lyžiarskych stredísk, ale aj hosťom ubytovacích zariadení vznikla nedávno nová povinnosť, a to preukázať sa negatívnym testom nie starším ako 72 hodín. Ide o prevenciu voči šíreniu ochorenia COVID – 19. Plánovaný deň spustenia mobilného testovacieho centra v Ždiari je 28.12., kedy nielen lyžiari, ale aj návštevníci širšieho okolia majú možnosť získať pre seba, ale aj pre celú rodinu antigénový test. Pre ubytovaných hostí v Ždiari a aj lyžiarov z blízkeho okolia sme tak vytvorili ideálne podmienky na to, aby nemuseli cestovať za testovaním.  Sme radi, že sa nám MOM v relatívne krátkom čase podarilo spoločne zrealizovať a týmto Vás pozývame k nám na bezpečnú lyžovačku.

Všetkým návštevníkom a lyžiarom aj napriek jeho zriadeniu odporúčame prísť do strediska s už platným negatívnym testom, aby sa vyhli zbytočnému cestovaniu, v prípade pozitívneho testu. Ušetríte tým čas aj peniaze.

Povinnosť preukázania sa negatívnym testom nie starším ako 72 hodín sprevádzajú aj ďalšie, naďalej platné opatrenia, ktoré sú návštevníci povinní dodržiavať. Pre všetky lyžiarske strediská ako aj pre lyžiarov sú pravidlá jasne nastavené. V stredisku sú zabezpečené koridory pre dodržiavanie rozostupov v miestach, kde sa vytvárajú rady, dotykové miesta, ako aj objekty, zariadenia a lanovka budú pravidelne dezinfikované, návštevníci budú koordinovaní a informovaní. Gastro prevádzky Vám budú k dispozícii v súlade s pravidlami a nariadeniami RÚVZ. Jedno z najhlavnejších pravidiel je aj naďalej nepretržité prekrytie horných dýchacích ciest. V prípade, že si lyžiar zabudne rúško, bufku a pod., môže si ich zakúpiť aj v stredisku.“

Testovanie od 28.12.2020  PO -NE od 7:00 do 14:00. 

Cena antigénového testu 16 € (Platba možná len v hotovosti) 

Adresa odberného miesta:  49.26562106904781, 20.293286329517937