Vážení návštevníci Chodníka korunami stromov,
z dôvodu vysokej návštevnosti Chodníka korunami stromov, najmä počas víkendov, prevádzkovateľ Bachledka Ski & Sun odporúča návštevníkom využiť, okrem parkoviska v Bachledovej doline s kapcitou 500 miest, zriadené záchytné parkovisko v smere do Ždiaru 150 m za odbočkou do Bachledovej doliny a parkovisko v areáli SkiCentrum Strednica Ždiar, odkiaľ premáva kyvadlová doprava.
Pri príchode neskôr ako o 11:30 hod. a chuti vybrať sa na Chodník pešo, (v obci Ždiar a v Bachledovej doline už svoje osobné auto nezaparkujete), odporúčame smerovať na Spišskú Starú Ves – rovno na parkovisko pod svahom Malej Frankovej alebo Jezerska, odkiaľ sa dostanete na Chodník peším výstupom za cca 40 minút. Otváracie hodiny sú plánované tak, aby sa každý návštevník dostal bezpečne za vidna k autu. Prosíme o rešpektovanie prevádzkovej doby:
Lanová dráha a Chodník korunami stromov sú v prevádzke denne od 9:00 do 16:00 hod.

Posledný vstup na Chodník je o 15:00 hod.
Posledný vývoz lanovkou hore je o 14:30 hod. z Bchledovej doliny
Posledná jazda lanovkou dole je o 16:00 hod.
Pokladne sa zatvárajú o 14:00 hod.

Prosíme návštevníkov Chodníka korunami stromov o maximálene rešpektovanie príslušníkov Policajného zboru SR, ktorí v čase víkendov, vo zvýšenej miere, sa budú podieľať na plynulom chode cestnej premávky na ceste I/66 v smere z Tatranskej Kotliny na Lysú Poľanu a späť.

Zároveň prosíme návštevníkov o rešpektovanie súkromia obyvateľov obce Ždiar, neblokujte im prístup k rodinným domom.

Za pochopenie ďakujeme

Bachledka Ski & Sun a Obec Ždiar