Lyžiarske stredisko SKI MONKOVA DOLINA sa nachádza v Monkovej doline, 1,5km od obce Ždiar, priamo pri hoteli MAGURA. Stredisko bolo po štvorročnej pauze obnovené a doplnené o novinku večerné lyžovanie. Milovníci lyžovania sa môžu tešiť na predĺženú prevádzkovú dobu denne od: 9.00 do 16.00 a od 17.00 do 21.00 hod., taktiež na nové bežecké trate v okolí. Pre klientov ubytovaných v hoteli MAGURA sú pripravené zľavy.
Pre lyžiarov začiatočníkov, sánkarov, bobistov bude k dispozícii zjazdovka pred hotelom v dĺžke 30m. Zjazdovky sú denne upravované ratrakom KÄSSBOHRER PISTENBULLY 260D. Zabudnite na náročné šlapanie v ťažkých lyžiarskych topánkach! U nás máte k dispozícii bezplatné parkovisko priamo pri zjazdovke, resp. pri hoteli MAGURA, odkiaľ sa už na lyžiach spustíte k zjazdovke a taktiež aj od zjazdovky k parkovisku.
– dĺžka 260 m
– prepravná kapacita 540 os/hod.
– nadmorská výška 1000 m
– prevádzková doba od 9.00 – 16.00 hod. (denné lyžovanie) a od 17.00 – 21.00 hod. (večerné lyžovanie)

Nájdete nás aj na facebooku: www.facebook.com/skimonkova. Tešíme sa na Vás!

Lyžiarska škola SKI MONKOVA SCHOOL

Naučíme Vás rýchlo a profesionálne ovládať lyže a snowboard!

Pre našich hostí zabezpečujeme i služby profesionálnej lyžiarskej školy Ski Monkova school. Lyžiarska škola zabezpečuje výučbu lyžovania a snowboardingu pre individuálnych hostí i pre skupiny, pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých. Výučba lyžovania a snowboardingu v Monkovej doline je vždy pod vedením profesionálneho inštruktora s niekoľkoročnými skúsenosťami.

Požičovňa lyžiarskych potrieb SKI MONKOVA RENTAL

Na zimnú sezónu 2014/2015 pripravujeme požičovňu a servis lyžiarskych potrieb. Ak lyžujete 1-2 týždne za rok alebo ste len začiatočník ponúkame Vám najlepšie a najlacnejšie riešenie: ZAPOŽIČAJTE SI VÝSTROJ PRIAMO NA MIESTE!

Prečo je výhodnejšie si zapožičať výstroj u nás ako si ho kúpiť ?
– väčšina lyžiarov lyžuje 1-2 týždne ročne
– lacnejšie je zapožičanie ako zakúpenie nového alebo použitého výstroja
– každý rok je možné vyskúšať najnovšie modely
– zaplatíte len počet dní, ktoré lyžujete
– počas týždňa je možnosť zameniť výstroj zadarmo (min. 5 dní zapožičania)
– nastavenie a voskovanie našich lyží je v cene
– detské zľavy
– vaša batožina bude oveľa menšia
– bez lyž. boxu ušetríte na palive
– pre verných zákazníkov poskytujeme zľavy