Privát u Terky sa nachádza v rázovitej obci s kvalitnými lyžiarskými strediskami Ždiar. Poskytuje ubytovanie na jednom spoločnom poschodí sukromného domu. Poloha objektu je atraktívna hlavne blízkosťou Vysokých Tatier, Pienin a hraničného prechodu do Poľska.

UBYTOVANIE: ponúka v jednej trojlôžkovej izbe , v jednej štvorlôžkovej izbe a v dvoch dvojlôžkových izbách. Súčasťou je veľká spoločná kuchyňa s kompletným vybavením a spoločenským priestorom s TV a vonkajšia terasa. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC. Uvedené ubytovanie odporúčame maximálne pre 11 osôb.

GASTRONÓMIA: Najbližšie je hosťom k dispozícií bar a reštaurácia u Veroniky s ponukou jedál slovenskej kuchyne. Od objektu je vzdialená cca 50 m.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY: Súčasťou penziónu je uschovňa lyží, bicyklov. Parkovanie je zabezpečené bezplatne priamo pred domom.

OKOLIE A RELAX: Poloha objektu je atraktívna hlavné blízkosťou Vysokých Tatier a hraničného prechodu do Poľska. Len 20km od objektu je Zakopané, Aqua park Bukowina. Lyžiarské stredisko Bachledová Dolina je od penziónu je vzdialené 5 km, Strednica 2 km. V tesnej blízkosti objektu je lyžiarské stredisko Strachan s kvalitnou požičovňou lyžiarských potrieb a lyžiarskou školou.

Viac informácií: privat-u-terky.webnode.sk

Adresa:
Privát u Terky
Ždiar
463
terezia.zoricakova@gmail.com
+421 (0)905 865 021