Chalupa Roman sa nachádza v malebnej obci Ždiar, pod Belianskymi Tatrami, 20 km od Tatranskej Lomnice a 40 km od Zakopaného. Obec Ždiar sa vďaka svojej polohe takmer 50 rokov zaoberá cestovným ruchom. V letnom období je možné využívať prekrásne okolie obce na nenáročné túry hrebeňom Spišskej Magury. Horské túry je možné kombinovať s výletmi do okolia Vysokých Tatier, Pienin, historických miest – Levoče a Kežmarku i návštevou termálnych kúpeľov vo Vrbove a vo Vyšných Ružbachoch.
V zimnom období sú tu ideálne podmienky na lyžovanie v dvoch strediskách zimného športu, a to na Strednici – 7 vlekov, ktoré sú od ubytovania vzdialené 2 km a v Bachledovej doline – 6 km, kde sa nachádza sedačková lanovka a 4 vleky.
Pred objektom sa nachádza terasa s posedením pre 14 osôb a parkovisko.

Cena za osobu na noc podľa termínu ubytovania a počtu osôb:  od 12 – 16 Eur na osobu/noc

Celý objekt: od 140 – 170 Eur/noc

Wifi je k dispozícii v celom objekte.
Prízemie: 2 samostatné izby s TV-SAT a sociálnym zariadením (2/4), vybavená kuchyňa s plynovým sporákom a elektrickou rúrou, jedálenským stolom a chladničkou.

The gound-floor of the wooden house: 2/4 bedrooms with the bathroom and WC; kitchen; refrigerator; TV with satellite.

Das Erdgeschoß des Holzhauses: 2 Zimmer (2/4) mit Toilette und Bad , Küche, Kühlschrank, TV SAT.

Parter drewnianego domu: 2 pokóje 2/4 s WC i łazienkami, kuchnia, lodówką, TV SAT.

Poschodie: 3 samostatné izby (1/1, 1/2, 1/2+1), jedáleň s TV-SAT a chladničkou, vybavená kuchyňa s elektrickým varičom a mikrovlnnou rúrou, kúpeľňa (umývadlo, vaňa so sprchou), samostatné WC.

The 1st floor: bedrooms 1/1, 1/2, 1/2+1; kitchen, microwave; WC; bathroom; dining room with the refridgerator; TV and satellite in.

Der erste Stock: ein Einzelzimmer (1/1), ein Zwei-Bett-Zimmer (1/2), ein Zwei-Bett-Zimmer mit Zustellbett (1/2+1), Toilette, Bad, Küche mit allem Zubehör und Microwelle, Eßzimmer mit Kühlschrank und TV SAT.

Piętro: pokoje 1/1, 1/2, 1/2+1, WC, łazienka, kuchnia z wyposazeniem, stolówka z TV SAT i lodówką.

Adresa:
Anna Zoričáková
Ždiar
379
privatroman@zdiar.sk
tel// +421-52-4498222