Rodinný Penzión u Pavla sa nachádza v malebnej Goralskej obci Ždiar, ktorá sa rozprestiera priamo pod úpätím Belianskych Tatier. Priamo z okien penziónu sa Vám naskytne nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier a Spišskú Maguru.

Ubytovanie poskytujeme na troch poschodiach v dvoj-posteľových izbách s extra prístelkami a s maximálnou kapacitou do 33 lôžok.

Pre klientov, ktorí preferujú súkromie ponúkame na prenájom ubytovanie v súkromí vedľa nášho penziónu v Dreveničke u Pavlaktorá je predovšetkým vhodná pre rodiny s deťmi alebo skupiny rodín, ktoré preferujú súkromie, nakoľko majú celé poschodie dreveničky len pre seba.

Penzión disponuje vlastnou reštauráciou zariadenou v goralskom štýle, v ktorej si hostia môžu objednať raňajky. Pre milovníkov prírody je k dispozícii bar zariadený v poľovníckom štýle.

Pre Vaše malé ratolesti máme pripravené priamo pri penzióne detské ihrisko, detské pieskovisko, trampolínu, hojdačku, lezeckú stenu a taktiež detskú šmýkačku.

Samozrejmosťou nášho penziónu a dreveničky je aj pokrytie vysokorychlostným neobmedzeným WI-FI internetovým pripojením, ktoré je na požiadanie klienta možné využívať.

Pre hostí penziónu a dreveničky je zabezpečené parkovanie zdarma priamo pri penzióne.

V rámci našich kapacít poskytujeme priestory pre rôzne školenia, firemné akcie, lyžiarske zájazdy, školské výlety a školy v prírode. Pre potreby nášho klienta zabezpečíme vlastnú autobusovú dopravu autobusmi značky Mercedes a Neoplan.

Prečo práve rekreácia v Ždiari?

Ubytovanie v dedinke Ždiar, priamo z okien nášho ubytovania Vám umožní výhľad na najvyšší štít 14 km dlhého vápencového hrebeňa Belianskych Tatier- Havran (2151,5 m n.m.), ktorý, ako aj ostatné vrcholy hrebeňa, nie je turisticky sprístupnený. Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo turistických trias, vhodných pre menej skúsených ale aj pre najnáročnejších priaznivcov turistiky. V Belianských Tatrách leží vo výške 1290 m n.m.Chata Plesnivec, ktorá je jediným obývateľným objektom v Belianskych Tatrách, okolo ktorej vedie turistický chodník vychádzajúci z Tatranskej Kotliny. Z mnohých turistických trias Vám odporúčame najmä Dolinu 7 prameňov a Bielej vody, ktorá je v letnom období jedna z najkrajších túr na rozhraní hranici Belianskych a Vysokých Tatier.

Oblasť Belianskych Tatier je priam predurčená nielen pre turistiku počas letnej sezóny, ale aj na krásne prechádzky okolím, alebo návštevu termálnych kúpalísk buď v neďaleko vzdialenom Poľsku, v obci Bialka Tatrzanska-Terma Bania (20 km) alebo v Aquacity Poprad (37 km). Pre milovníkov športových aktivít sú k dispozícií nielen tenisové kurty-Bachledova dolina, ale aj cykloturistika (bikepark) s traťami rôznych náročností v stredisku Bachledova dolina. Samozrejmosťou strediska je požičovňa bicyklov. Pobyt návštevníkom strediska Bachledova dolina spríjemní výhliadková veža, ktorá má 14 metrov a ponúka úchvatné výhľady na Belianske Tatry a pieninské Tri koruny.

V zimnej sezóne si nielen náročný lyžiari prídu na svoje v lyžiarskom stredisku Bachledova dolina-Ždiar (5,5km) alebo Strachan SKI centrum (500m), s kompletnými službami ako požičovňou lyžiarskej výstroje, školou lyžovania a občerstvením.

Navštíviť nás môžete počas celého roka a veríme, že budete odchádzať s peknými spomienkami.

Viac informácii nájdete na:
Pavol Bekeš
Ždiar 452
tel/fax: +421 (0)52 4498216, +421 907 583 815
penzionupavla@gmail.com
www.penzionupavla.sk