Užite si dovolenku v krásnom, tichom prostredí Belianskych Tatier. Pozorujte z útulnej dreveničky nočnú oblohu a v teplučku pri horiacom kozube prežite príjemný večer.
Strávte zopár dní v rozprávkovej krajine v štýlovom drevenom zrube s vlastným komfortom. Na 50 m2 obytnej plochy (prízemie+podkrovie) nájdete všetko čo k dovolenke potrebujete- príjemné posedenie, plne vybavenú kuchyňu ( riad, chladnička, sklokeramicka varná doska, rýchlovarná konvica..), sprchovací kút a WC a na poschodí útulná spálňa a balkón s výhľadom na Belianske Tatry s ich velikánmi Ždiarskou Vidlou 2142 m.n.m. a Havranom 2152 m.n.m. Kapacita 4 osoby
Ak by ste dostali chuť na spoločnosť- hneď v blízkosti sa nachádza veľmi pekná reštáurácia v goralskom štýle s tradičnými špecialitami.
V najbližšom okolí (do 100 m) nájdete aj poštu, potraviny, suveníry, bankomat atď.
Pre vaše ratolesti je možné v lete využívať záhradu s pieskoviskom a hojdačkou.
Pre milovníkov grilovania možnosť opekania a posedenia v záhrade.
V Ždiari je niekoľko reštaurácii, pub, lekár, kostol…
Okolie

Ždiar je rázovitá obec s výbornými podmienkami na zimnú aj letnú turistiku, šport, lyžovanie.
V zime je Ždiar oázou pre lyžiarov, nachádza sa tu dohromady 22 vlekov rôznych dlžok a sedačkova lanovka:- strediská Ski – Strednica, Ski Bachledova dolina+Jezerské, Ski Strachan. V strediskách nájdete lyžiarske školy, bufety, požičovne lyží.
Leto je vhodné na vysokohorskú turistiku aj krásne prechádzky po okolí či cykloturistiku. (Možnosť vypožičania bicyklov v obci) , zber lesných plodov, húb a kúpanie v termálnych kúpaliskách v neďalekom Vrbove, vo Vyšných Ružbachoch, v aquaparku v Poprade, prípadne Bešeňovej .
V Tatranskej Kotline – 7 km nájdete jedinečnú kvapľovú jaskyňu
Z Tatranskej Lomnice – 17 km je možné vyviezť sa lanovkou na Skalnaté Pleso či Lomnický štít .
Tatranská Javorina – 10 km vám ponúka prenádherné prechádzky v neporušenej prírode a možnosť prechádzky k poľovníckemu zámočku kniežaťa Kristiana Krafta Hohenlohe, či k jedinečnému drevenému kostolíku z jedľového dreva.
Možnosť kúpania je celoročne v termálnom kúpalisku Vrbov 30 km, bazény sú v Tatranskej Lomnici, Javorine , Tatranskej Kotline , Aquapark s množstvom aktivít je v Poprade 39 km.

Adresa:
Edita Ivančáková
Ždiar
266
edita.ivancakova@gmail.com
+421 (0) 907 249 600

Viac informácií: www.chata.zdiar.eu