Pozývame Vás do Apartmánu u Žanety, ktorý sa nachádza v krásnej podtatranskej obci Ždiar, v jedinečnom prostredí Belianskych Tatier.
Práve odtiaľto sa dostanete na známu atrakciu Chodník korunami stromov. Samozrejme, okolitá príroda sa dá spoznávať po značených cyklistických chodníkoch a turistických trasách. Určite Vám odporúčame nevynechať návštevu miestneho múzea alebo Beliansku jaskyňu. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk, ako sú Ski Bachledova dolina – Jezersko, Skicentrum Strednica alebo Skicentrum Strachan.
Celoročne Vám ponúkame ubytovanie ideálne pre rodinky s deťmi v Apartmáne u Žanety. Apartmán sa nachádza v časti rodinného domu, so samostatným vchodom, čo Vám zaistí maximálne súkromie. Apartmán je mezonetového typu a disponuje kapacitou pre 6 až 8 hostí.
Na prízemí apartmánu si svoj voľný čas užijete v obývacej izbe s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom, pohodlnou sedacou súpravou a jedálenským kútikom s posedením. K príprave chutných jedál Vám poslúži kuchyňa s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s výparníkom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom. Rovnako sa tu nachádzajú dve 2-lôžkové spálne, pričom jedna je s možnosťou využitia prístelky a televízorom.
Schodiskom sa dostanete do podkrovia apartmánu, kde je pre deti pripravený priestor – kútik s hračkami. Okrem neho sa tu nachádza jedna 1-lôžková spálňa a jedna 1-lôžková spálňa s prístelkou. Prístelky sú vhodné pre deti. Pohodlie v apartmáne zaisťujú moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, bezplatné WiFi pripojenie na internet, fén na vlasy a sušič topánok
Na záhrade máte pripravený altánok, vonkajšie posedenie, gril, krb, kotlík, ohnisko. Zo záhradnej hojdačky dohliadnete na svoje deti, ktoré sa zahrajú na pieskovisku, hojdačke, preliezkach, šmýkačke či trampolíne. Vieme Vám uschovať Vaše lyže a pre deti zabezpečiť sánky. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní, v zime je však potrebné použiť snehové reťaze.
Ak ste sa rozhodli prežiť spokojnú dovolenku a spoznávať okolité Tatry, v príjemnom prostredí, s Vašimi najbližšími, pozývame Vás do Apartmánu u Žanety. Tešíme sa na Vás!

Žaneta Vaverčáková
Rezervácie 

Apartmán u Žanety 

059 55 Ždiar č.75

Tel.: +421 908986556
Email: vavercakovazaneta30@gmail.com