Ubytovanie u Maťka a Kubka

sa nachádza v centre obce Ždiar, v tichej časti, na kopci s výhľadom na Belianske Tatry. Je vhodné pre rodiny s deťmi, turistov, lyžiarov, priaznivcov wellnessu, relaxu a pre skupiny hostí.

Ubytovanie ponúka:

  • Apartmán č. 1 s dvoma spálňami ideálny pre 2-5 hostí  o rozmere 50m2. V apartmáne je plne vybavená kuchyňa, obývačka s gaučom a TV, jedálenský stôl, kúpeľňa. V spálni č. 1 je veľká manželská posteľ TV, v spálni č. 2 je veľká manželská posteľ s prístelkou.
  • Apartmán č. 2 s dvoma spálňami 2-6 hostí o rozmere 50m2. V apartmáne je takziež plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom, obývačka s gaučom a TV, 2 samostatné kúpelne. V spálni č. 1 sú dve oddelené postele, balkón TV, v spálni č. 2 je veľká manželská posteľ s 2 prístelkami.
  • Trojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou, TV
  • Dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou, TV. K týmto dvom izbám je aj plne vybavená kuchyňa, ktorá sa nachádza v spoločenskej miestnosti s umývačkou riadu, kávovarom, výčapným pultom, kde si hostia sami môžu čapovať pivo a kofolu, gaučom, detským kútikom.

Ubytovanie u Maťka a Kubka je možné prenajať pre skupiny hostí max. pre 16 osôb.
Po turistike alebo lyžovačke naši klienti môžu zrelaxovať vo fínskej saune s preskleným výhľadom na Belianske Tatry, zrelaxovať sa v oddychovej miestnosti alebo sa ochladiť  vo fínskej kadi, ktorá sa nachádza na terase. Pre rodiny s deťmi ubytovanie ponúka  stolný futbal, detský záhradný domček, pieskovisko, šmýkačka a hojdačky.

Priamo z ubytovania vedie náučný chodník k „Chodníku korunami stromov“ do Bachledovej doliny. Ždiar je skvelým východiskovým bodom turistiky do Belianskych Tatier. Obľúbenými cieľmi na výlety sú Belianska jaskyňa, Zelené pleso. V zimných mesiacoch ubytovanie poskytuje 50 % zľavu z ceny skipasu v obľúbenom lyžiarskom stredisku SKI TAJA v Tatranskej Javorine – 9 km od Ždiaru. Ubytovanie sa nachádza blízko lyžiarskych vlekov Bachledova dolina, Ski Strachan, Ski Strednica.

Naše ubytovanie je skvelou voľbou ak chcete zažiť pohodovú dovolenku so svojimi blízkymi, spoznať nový kraj alebo jednoducho len načerpať energiu do zvyšku pracovného roka. Tešíme sa na Vás!.

Kontakt:

info@umatkakubka.sk
https://www.umatkakubka.sk/
Tel: +421904380473
+421910170412