Ubytovanie v Belianskych Tatrách
Privát Marika sa nachádza v malebnej rázovitej obci Ždiar v Belianských Tatrách. Neváhajte, navštívte nás a zažite nádherný pobyt v horách. čistý vzduch a krásny výhľad Vám spríjemní každý dovolenkový deň. Radi uvítame páry, rodiny s deťmi, turistov i priateľov.

Hosťom ponúkame ubytovanie pre 11 osôb v dvoch štvorlôžkových a jednej trojlôžkovej izbe. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút + WC) a televízor. Pre hostí je k dispozícii plne vybavená kuchyňa. Tu si svoje obľúbené jedlá uvaríte vďaka plynovému sporáku, mikrovlnnej rúre, rýchlovarnej kanvici, chladničke, mrazničke i jedálenskému sedeniu. Svoje lyže či bicykle si uschováte v miestnosti k tomu určenej. V objekte je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

V záhrade si hostia môžu posedieť a ugrilovať niečo dobré pod zub. Stravovanie je možné v blízkej reštaurácii. Zaparkujte svoje autá pohodlne priamo pri objekte.

Severoslovenská obec Ždiar a okolité Belianske Tatry Vám zaistia jedinečnú dovolenku. Priamo v obci navštívite Izbu ľudových tradícií, ktorá Vám priblíži život Goralov v minulosti. Ak obľubujete podzemné krásy, radi Vás privítajú aj v Belianskej jaskyni. Bachledova dolina je vďaka veľkému počtu atrakcií zaujímavým miestom v lete i zime. Nachádza sa tu Chodník korunami stromov, ihrisko discgolfu, bikepark a v zime upravené zjazdovky lyžiarskeho strediska Bachledka Ski & Sun. Lyžovačku si môžete rovnako vychutnať v blízkych strediskách Krasuľa, Ski Centrum Strachan a Ski Centrum Strednica.

Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí

Adresa:
Mária Pitoňáková, 059 55 Ždiar 388
tel: +421 907026816
privatmarika@gmail.com

https://www.megaubytovanie.sk/privat-marika