Ak ste sa rozhodli stráviť svoju dovolenku v horskom prostredí Belianskych Tatier – ste tu na správnej adrese.
Vitajte na našich stránkach a dovoľte, aby sme Vás previedli naším ubytovacím zariadením.

Ždiar je typická goralská obec s rázovitou ľudovou architektúrou a v tomto duchu sa nesie aj vzhľad našej drevenice “ANKA”.
Ponúkame ubytovanie pre max. 18 – 19 osôb.

 

Zloženie izieb:

2/3-postelové s možnosťou prístelky
2/2-postelová s možnosťou prístelky
1/4 – dvojpodlažný apartmán s možnosťou prístelky
Všetky izby sú vybavené samostatným sociálnym zariadením /WC, sprcha/ a Tv-SAT, niektoré majú priamy výhľadom na Belianske Tatry. Pre všetkých je k dispozícii plne vybavená kuchynka a veľká spoločenská miestnosť.
Celý objekt ma bezplatné pripojenie k internetu cez Wifi.
Možnosť doobjednania polpenzie.

 

DREVENICA ANKA 

Okolitú prírodu si môžete vychutnať v letnom období pri posedení a grilovaní pri záhradnom grile. Na požiadanie Vám zabezpečíme aj stravovanie – raňajky a večere. Zo širokej ponuky chutných špecialít budete mať možnosť ochutnať v blízkej reštaurácii, vzdialenej len 100 metrov.
Letný Ždiar je ideálnym miestom na turistiku, cykloturistiku, zber lesných plodov, najmä húb. Od romantických prechádzok až po celodenné výlety Vám ponúka široké okolie – Tatranská Kotlina, Tatranská Javorina, Starý Smokovec, Stará Ľubovňa, Vrbov, Poprad a svojím čarom Vás určite okúzlia aj neďaleké poľské turistické mestá – Zakopané, Bialka Tatranska.

Ždiar v zime vždy bol aj zostane pre milovníkov zimných športov obľúbeným cieľom dovoleniek. V bezprostrednej blízkosti Drevenice “ANKA” sa nachádza lyžiarske stredisko Strachan Ski centrum a len 500 metrov ďalej lyžiarske stredisko Strednica. Obe strediská ponúkajú kompletné služby vrátane nočného lyžovania, ski inštruktorov, požičovne …
Okolie nášho zariadenia ponúka terén aj pre menej zdatných lyžiarov, ale aj sánkovačku a iné zimné hry. Ideálne prostredia pre Vašich najmenších miláčikov.

Cena ubytovania za osobu na noc cca 15- 19 € po dohode v závislosti od termínu a sezóny.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Deťom do 12 rokov, pri pobytoch dlhších ako 7 dní a pri obsadení celého objektu poskytujeme zľavy (vo vybraných termínoch).

Zmena cien počas silvestrovských, novoročných, jarných a veľkonočných prázdnin vyhradená.

Príďte sa presvedčiť … Tešíme sa na Vás 🙂

 

DREVENICA ANKA

DREVENICA Anka znajdujue się pod Belianskimi Tatrami w podtatrzańskim mieście Ždiar.
Oferujemy miejsca noclegowe dla 18 – 19 osób:

Rozkład pokoi:
2/3-os. pokoje z dostawką
2/2-os. pokoje z dostawką
1/4 – dwupiętrowy apartament z dostawką

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę /WC, prysznic/ oraz TV-SAT, niektóre mają widok na Belianské Tatry, ostatne na stok narciarski.
– cały obiekt ma bezpłatny dostęp do internetu poprzez Wifi.
– wyposażona kuchnia (gazowa kuchenka z elektrycznym piekarnikiem, lodówka z zamrażalką, mikrofalówka, czajnik elelktryczny z dużym stołem
– duży salon
– miejsce na przechowanie rowerów i nart
– altana z grillem i widokiem na panoramę Bielińskich Tatr
– bezłatny parking przy obiekcie
– cengralne ogrzewanie

Zapraszamy przez cały rok
Można zamówić 2 posiłki dziennie po uzgodnieniu.
Zakwaterowanie znajduje się w pieknej okolicy, jest idelane dla rodzin z dziećmi. Oferujemy pomoc przy planowaniu wycieczek.

Cena zakwaterowana za osobę na noc: od 15,00 € – 19,00 € podla sezonu
– dzieczi ze znizkou

– poza sezonem cena do uzgodnienia

Lokalizacja gwarantuje szeroki wachlarz turystycznych atrakcji w lecie oraz w zimie…. od kąpieli w basenach terlmalnych, poprzez zwiedzanie zabytków, aż do jazdy na nartach.

 

Magyar:

Ha úgy határozott, hogy szabadságát a Bélai Tátra varázslatos környezetében szeretné eltölteni – a legjobb helyen jár.
Üdvözöljük oldalainkon és egyben engedje meg. Hogy körbevezessük Önt szálláshelyünkön.

Zdiar egy tipikus goral falucska a jellegzetes népi stílusjegyeket őrző építőművészetével. Ebbe a sajátos környeztbe illik a mi “ANKA” nevet viselő faházikónk is.
Maximálisan 18 – 19 személyre kínálunk szállást.
A szobák összetétele a következő:

2/3-ágyas gyermekágy lehetőséggel
2/2-ágyas gyermekágy lehetőséggel
1/4 – szintes apartmangyermekágy lehetőséggel
Minden szobához tartozik szociális helyiség ( WC, zuhanyozó), valamint Tv-SAT és persze a nem mindennapi kilátás a Bélai Tátrára. Minden vendég rendelkezésére áll egy teljes felszerelésű konyha.

Nyáron a környező természet szépségében kerti grillparti alkalmával is gyönyörködhet. A vendégek kérésére étkeztetést is biztosítunk – reggelit és vacsorát. A helyi ételkülönlegességeket pedig megkóstolhatja az alig 100 méterre lévő étteremben, ahol az ínyencek széles kínálatból választhatnak kedvükre valót.
Zdiar nyáron ideális hely a túrákra, kerékpározásra, de lehetőséget nyújt erdei termések gyűjtésére, például a gombaszedésre. A körülöttünk lévő természet nemcsak romantikus sétát kínál, de lehetőséget nyújt Önnek akár az egésznapos kirándulásra is – Tatranská Kotlina, Starý Smokovec, Vrbov, Stará Ľubovňa, Poprád , de a közeli lengyel városkák is rabul ejtik vendégeinket a varázslatos szépségükkel – Zakopane, Bialka Tatranska.

A téli sportok imádóinak Zdiar mindig is maga a paradicsom volt és az is marad. Gondoskodik erről az “ANKA” faház közvetlen közelében kiépített Strachan síközpont, valamint az alig 500 méterre található Strednica síközpont. Mindkét sportlétesítmény teljeskörű szolgáltatást kínál beleértve – az éjszakai síelést, síoktatást, kölcsönzőket…
Létesítményeink környezete nem hagyja cserben a síelésre kevésbé rátermett vendégeinket sem, nekik önfeledt szánkózást és sportjátékokat kínálunk. Higgye el, ez az ideális hely Önnek és családja legapróbb csemetéinek is.

Adresa:
Anna Slodičáková
Ždiar
443
vslodicak@stonline.sk
tel:// +421 (0)52 4498060, +421 (0)907 259674

 

Menu