Penión Drevenička sa nachádza v podtatranskej obci Ždiar, ktorá je zároveň najväčšou pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry pod Belianskymi Tatrami na hornom konci dediny, kde je relatívny pokoj na oddych. Je vhodný najmä pre rodiny s deťmi.
V letnom období je možnosť peších túr do Belianskych Tatier, Spišskej Magury a atraktívnej oblasti poľských Tatier a Zakopaného. V zime je tu možnosť lyžovania v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych stredísk skicentrum Strachan 150metrov , skicentrum Strednica 600metrov. Skicentrum Bachledova dolina premáva zdarma skibus. Z ubytovania je možné podnikať výlety do Pienin, Slovenského raja, navštíviť historické a kultúrne pamiatky Spiša (hrad Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišský hrad) a termálne kúpalisko Vrbov, Vyšné Ružbachy a AquaCity Poprad.

Popis objektu:
– ponúkame ubytovanie v 2, 3- a 4-posteľových izbách – izby majú vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC)
– celková kapacita je 19-pevných lôžok
– zloženie izieb :1/2, 2/4, 3/3,
– spoločenská miestnosť s TV-SAT, s barom a posedením
– vybavená kuchyňa (1x plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mikrovlna rúra, – rýchlo varná kanvica, kompletné vybavenie kuchynky)
– detský kútik
– samostatné WC
– možnosť stravovania formou raňajok a polpenzie po dohode
– miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
– posedenie s ohniskom a grilom
– bezplatné parkovanie áut pri objekte
– ústredné kúrenie
– celoročná prevádzka

Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie lyžiarskeho inštruktora za poplatok.

Adresa:
Eva Slodičáková
Ždiar
448

tel:// +421 (0)907 949 870

Menu