Náš ubytovací komplex Vyhliadka sa nachádza práve tam, v malebnom prostredí Antošovského vrchu, ktorý je súčasťou koloritu obce Ždiar. Je tiež malým ekologickým ostrovčekom, lemovaný Spišskou Magurou. Ubytovací komplex Vyhliadka pozostáva z troch samostatných ubytovacích objektov – privátu Vyhliadka a dvoch zrubových chalúp.

Privát Vyhliadka

Na prízemí sa nachádza štýlovo zariadená spoločenská miestnosť s kozubom (TV, SAT, video) a apartmán s dvoma lôžkami, s možnosťou prístelku. Apartmán je vybavený farebným TV, satelitom, chladničkou a vlastným sociálnym zariadením a sprchovacím kútom.

Poschodie je rozdelené na 2 samostatné apartmány:

  • Jeden apartmán pozostáva z jednej trojlôžkovej a jednej dvojlôžkovej spálne s vlastnou kuchynkou.
  • Druhý apartmán taktiež z troj a dvojlôžkovej spálne. Nachádza sa v ňom predizba so sedacím kútom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rychlovarnou kanvicou.

Obidva apartmány majú vlastné toaléty so sprchovacím kútom.

Zrubové chalupy

V prvej chalupe je k dispozícii 7 lôžok.

V druhej chalupe je kapacita 5 lôžok.

KAŽDÁ CHALUPA SA PRENAJÍMA IBA AKO CELOK !

Prva zrubova chalupa je vybavená ústredným kúrením aj kachľovou pecou. K dispozícii je televízor, satelit a HiFi veža. Okrem dennej miestnosti sú pripravené 2 dvojlôžkové izby a jedna trojlozkova izba a WC + kúpelňa. Kuchyna je štandardne vybavená, v ktorej nechýba mikrovlnka, varná kanvica, elektrický 4 platňový šporák s rúrou a chladnička.

Druha zrubova chalupa je vybavena ustrednym kurenim, pozostava z 1 dvojlozkovej a 1 trojlozkovej spalni plus WC + kupelna. Na prizemi ma obyvaciu izbu vybavenu televizorom a stelitom a jedalenskym kutom. Kuchyna je kompletne vybavena.

Obidve chalupy su stylovo zariadene a maju k dispozicii sedenie pri krbe v zahrade s krasnym vyhladom na Belianske Tatry.

Adresa:
Mária Hajíčková
Ždiar
Antošovský
vyhliadkazdiar@gmail.com
tel// +421 (0)904 125 404, +421 (0)903 639 796

Viac informácií na stránke www.vyhliadka.szm.sk