Ak hľadáte ideálne miesto pre Vašu dovolenku, príjemné prostredie, kvalitné služby a miesto oddychu, radi Vás privítame v rodinnom penzióne ležiacom v malebnom údolí, priamo v lone Belianskych Tatier a Spišskej Magury v goralskej dedinke Ždiar.
Penzión Bayer je vhodný pre rodiny s deťmi, osoby ktoré vyhľadávajú rodinne prostredie s individuálnym prístupom, ale aj pre ľudí, ktorí chcú po aktívne strávenom dni (turistikou v Tatrách, alebo lyžovačkou v Ždiari, Bachledovej doline…) relaxovať v prijemnom prostredí. V tom prípade je náš penzión pre Vás to pravé. Máme klientov, ktorý nás navštevujú už niekoľko rokov a radi trávia v penzióne dovolenkový čas. Ponúkame Vám prijemne rodinne prostredie nášho penziónu v Ždiari s domácou kuchyňou a ubytovaním v izbách s TV, sociálnym zariadením a WI-FI pripojením v objekte. Parkovanie je zabezpečené vo dvore a je bezplatne. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii aj detské ihrisko s pieskoviskom a v interieri stolny futball. K dispozicii je aj vonkajšia vírivka – jacuzzi /za poplatok/.

Aktivity v zime:
• Strachan Skicentrum – 3 km
• Skicentrum Strednica – 3 km
• Lyžiarsky vlek Krasuľa – 2,5 km
• Skicentrum Bachledová Dolina – 3,5 km
• Ski Vysoké Tatry – 17 km

Pre hosti ubytovaných v našom priváte sú poskytované zľavy na vleky. ( Informácie o zľavách na požiadanie)
Každé stredisko je dostupné SKI BUSOM ktorý premáva v našej obci a je zdarma. Zastavuje na znamenie.
Možnosti lyžovania v Polsku.
• Ski Hawran (Jurgow, Poľsko) – 15 km
• Ski Białka Tatrzańska (Poľsko) – 22 km
V prípade záujmu je možné objednat koňské záprahy so saňami.

Letné aktivity

Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline je vzdialená iba 8 km.

Aquaparky
• Vrbov – 30 km
• Aquacity Poprad – 35 km
• Terma Bania- Bialka Tatrzanska (Poľsko)-22 km
• Tatralandia Liptovský Mikuláš – 90 km
Najväčší golfový rezort s 27 jamkami na Slovensku Black Stork sa nachádza vo vzdialenosti 25km

Milovníci architektonických pamiatok si prídu na svoje návštevou
Spišského hradu – 80 km – jeden z najväčších hradov strednej Európy
Ľubovnianskeho hradu a Skanzenu – 45 km
Historického města Kežmarku s Kežmarským hradom – 20km
Kaštieľ Strážky – Spišská Belá Strážky – 23 km
Spisšká Sobota – národná kultúrna pamiatkova rezervacia – 35 km
Zámku Niedzica – 36km (Poľsko)

Rieka Dunajec ponúka ideálne podmienky na rafting. K dispozícii je aj splav Dunajca na drevených pltíach . Splav na plti je dlhý 11 km – začína v Červenom Kláštore a končí v obci Lesnica. Na spiatočnú cestu je možné si požičat aj bicykle.
V stredisku Bachledová dolina (3,5km) je novovybudovaný BIKEPAR kde je postavená zjazdová AIR DH trať s dĺžkou 1700m a prevýšením 250 m. Je určená pre skúsených cyklistov a pretekárov, ale všetky náročné miesta a prekážky sa dajú obísť. Je tu tiež freeride-ová trať. Bikepark zastrešuje aj viac ako 130km horských cyklotrás, na ktorých si prídu na svoje aj začiatočníci, rodiny s deťmi a príležitostní cyklisti ale aj skúsení crosscountry a all mountain jazdci.

Morskie Oko – najväčšie tatranské pleso v poľských Tatrách, plocha 34,93 ha, hĺbka 50,8 m. Leží vo výške 1 395,4 m n.m.. Pleso je ľadovcového pôvodu. Cesta k Morskiemu oku trvá cca.2hod. a začína na parkovisku v Palenica Bialczanska. Trasu je možné absolvovat pešo alebo si prenajať voz s koníkmi.
Belianske a Vysoké Tatry ponúkajú približne 600 kilometrov chodníkov pre turistov, vhodných pre menej skúsených ale aj pre najnáročnejších priaznivcov turistiky.
Ďalšie východzie body túr sú dostupné autom alebo autobusom.
V stredisku Bachledova dolina – 4 km sa nachádzajú tenisové kurty. Milovníci adrenalínu, pohybu a zábavy si prídu na svoje hrou paintballu v Ždiari – 5 km alebo v Spiderparku v Tatranskej Koline.
Aj milovnici geochacingu si tu pridu na svoje.

Viac informácií: www.privatbayer.sk

Adresa:
Júlia Čermáková
Ždiar 210
Ždiar
bayer@privatbayer.sk
+421 52 4498146, +421 948 473522, +421 903627657

Menu