Chalupa Kosodrevina

Tatranská osada Ždiar patrí medzi najznámejšie goralské dediny a pokiaľ máte záujem o strávenie dovolenky či víkendu v tejto dedinke, radi Vám ponúkneme pobyt v útulnej drevenej chalúpke. Obklopení belianskou prírodou a v súkromí chaty nájdete relax a romantiku, pre seba, svoju rodinu, partnera alebo známych. Chalúpka Vám svojím vybavením poskytne komfort, na aký ste zvyknutí a vďaka krbu a štýlovému interiéru ho znásobí osobitou horskou atmosférou. Prebudenie sa s výhľadom na masívy dvoch najvyšších vrchov Belianskych Tatier – Vidlu a Havran Vám zaručí príjemný štart Vášho pobytu u nás. No a pri večernom posedení pred chalúpkou si môžete vychutnať pohľad na nočnú oblohu a tešiť sa z novozískaných dojmov a zážitkov z absolvovaných letných či zimných túr. Ak sa teda rozhodnete stráviť v Ždiari pár dní, prajeme Vám, aby boli pre Vás pozvánkou k ďalšej návšteve nášho krásneho goralského kraja.

Bližšie informácie o chalúpke:

Chalúpka je vhodná pre jednu rodinu alebo dvojicu, aby bolo zachované súkromie a komfort. Na prízemí sa nachádza kuchynský kút s jedálenským stolom, krbom a oddychovou časťou, kde sa nachádza veľká rozkladacia pohovka. V prípade že nevyužijete služby okolitých reštaurácií a chcete si dopriať úplné súkromie, vybavenie kuchyne Vám zabezpečí bezproblémovú prípravu vlastného jedla. Na prízemí sa tiež nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a s toaletou. Drevené schodište Vás vyvedie do galérie, kde nájdete malú oddychovú zónu a časť na spanie s manželskou posteľou a ďalšou posteľou. Na poschodí je tiež veľké rozkladacie kreslo, ktoré je možné v prípade potreby rozložiť a použiť. TV a rádio je samozrejmosť, na ktoré vďaka možnostiam v okolí, možno nebudete mať čas. Pokiaľ hľadáte „baby friendly“ zariadenie, naša chalúpka Vám vie poskytnúť potrebné náležitosti (stolička na kŕmenie, ohrádka a pod.). Parkovanie je bezpečné v blízkosti chalúpky.

Poloha: Chalúpka sa nachádza v strede Ždiaru, neďaleko kostola (uvádzame pre lepšiu orientáciu, nakoľko každý kostol vidieť z diaľky).

GPS súradnice: 49°16’18.81″S

20°15’33.66″V

Budeme radi, ak nás v prípade záujmu, budete kontaktovať prostredníctvom FB: Chalúpka Kosodrevina, na adrese: kosodrevina@gmail.com či telefónnom čísle: +421 908 576 136+421 905 789 110 (for English speaking guests).

Bližšie informácie ohľadom cien a rezervácií Vám zašleme na vyžiadanie emailom.

Adresa:
Chalúpka Kosodrevina
Ždiar
309
kosodrevina@gmail.com
+421 905 789 110

Tešíme sa na Vašu návštevu, Chalúpka Kosodrevina.

Menu